Запрошуємо до
Big Data School

Київстар оголошує четвертий набір студентiв. Цього року ти маєш більше шансів потрапити на безкоштовний курс з аналізу великих даних та машинного навчання.
Залишити заявку
 • 15
  листопада
  старт програми
 • 7
  модулів
  склад програми
 • 10
  днів
  термін навчання
Бажаєш опанувати Data Science?
Якщо ти – студент, програміст, аналітик, або просто захоплюєшся аналізом великих даних, знайомий з основами машинного навчання та маєш навички програмування на Python чи R, цей курс саме для тебе.
Про що ти дізнаєшся на курсі
Ми познайомимо тебе з екосистемою та архітектурою Hadoop, навчимо створювати файли та папки на HDFS, імпортувати дані з RDBMS, писати запити та скрипти в Hive, а також створювати датафрейми і проводити аналіз в рамках роботи зі Spark та Kafka. Звучить захопливо, чи не так?
Від теорії до практики
Ти зможеш взяти участь у створенні власного продукту, вирішуючи реальну бізнес-задачу. Для її реалізації необхідно буде зібрати дані, проаналізувати їх, побудувати модель та оцінити її якість. Ти матимеш унікальну можливість попрацювати з усією базою телеком-оператора, а це – 26,1 млн абонентів.
Вже хочеш отримати сертифікат?
Щоб отримати сертифікат про успішне закінчення школи, ти маєш скласти фінальний іспит та захистити курсовий проект. У складі комісії будуть організатори, ментори та викладачі курсу, а також наші експерти з Data Science.
Що тобі дасть школа
Окрім знань, знайомств з однодумцями та експертами, ти матимеш шанс приєднатись до команди Big Data у Київстар. У нас ти зможеш працювати з великими даними щодня та застосувати отримані знання на реальних кейсах.
Викладачі та ментори курсу
alt
Валентин Кропов
Архітектор Big Data, засновник Київського ком’юніті обробки великих даних
alt
Ніка Тамайо Флорес
Head of Consulting
alt
Олександр Гурбич
Архiтектор Big Data та машинного навчання
alt
Олександра Клевець
Архітектор та інструктор Big Data
alt
Олександр Саєнко
Архiтектор Big Data та машинного навчання
Big Data School 4.0
Заняття проходитимуть щоденно у Big Data school 4.0
з 15 листопада по 24 листопада. Презентація курсового проекту та випускний - 5 грудня
Початок навчання
15 листопада
1 етап
alt
Практика Big Data в бізнесі
Проаналізуємо реальні приклади та покажемо, як використання технологій обробки великих масивів даних впливає на розвиток компаній.
2 етап
alt
Введення в Hadoop
Студенти навчаться самостійно встановити програмне забезпечення, необхідне для роботи з кластером, а також дізнаються про реляційні й нереляційні способи збереження даних.
3 етап
alt
Імпорт, експорт і збір даних
Студенти опанують основні концепції Map Reduce і Spark, інструменти Hive, Sqoop, дізнаються про формати файлів та імпорт даних в кластер.
4 етап
alt
Обробка та агрегація даних
Студенти познайомляться з одним із кращих інструментів обробки великих даних – Apache Spark – і потренуються на прикладах практичних задач.
5 етап
alt
Машинне навчання
Студенти познайомляться з алгоритмами розв’язку задач машинного навчання, а також на практиці застосують алгоритми Spark MLlib.
6 етап
alt
Штучний інтелект
Студенти отримають прикладний досвід з аналізу та генерації зображень, відео, тексту, звуку та інших видів даних за допомогою таких інструментів, як Python, Keras і TensorFlow.
7 етап
alt
Екзамен та курсовий проект
Фінальний іспит допоможе систематизувати і спробувати ще раз на практиці все те, що було розглянуто протягом курсу. У рамках курсового проекту студенти розв’язуватимуть прикладну бізнес-задачу, щоб бути готовими до вирішення схожих проблем у реальному світі.
Завершення навчання
24 листопада
Як це було минулого року
Випускники, викладачі та організатори курсу не стримують емоцій. Дивіться відео.
Відео-перезентація
Партнери Big Data School
alt
alt
alt

Як взяти участь у Big Data School

Офiцiйнi правила
Збір заявок завершено
Дякуємо :)
Тестове завдання відправлено на перевірку
Другий етап відбору розпочато!
Якщо ви отримали листа про перехід на другий етап, введіть у форму свій e-mail, а тоді – скачайте тестове завдання. Щоб його виконати, у вас є 24 години. Готову відповідь завантажте в цю ж форму. І все – чекайте на зворотний зв’язок.

Скачати
для відправки завдання необхідно вказати свій mail та завантажити файл у форматах .zip або .rar
Виконання тестового завдання завершено