Практика Big Data в бізнесі
Ми розберемо реальні приклади та покажемо, як впливає використання технологій обробки великих масивів даних на розвиток компаній.
Освітня школа, започаткована компанією Київстар 2015 року, розпочинає другий набір студентів. Ласкаво просимо на відкритий безкоштовний курс, орієнтований на розвиток талантів у галузях машинного навчання й аналізу великих даних.
старт програми
склад програми
термін навчання
Валентин Кропов
Архітектор Big Data, засновник Київського Комьюніті Обробки Великих Даних
Сергій Марін
Засновник Школи Даних в Москві і Студії Даних
Олександра Клевець
Архітектор та інструктор Big Data
Олександр Крот
CEO та засновник ML Class
Родіон Миронов
Архітектор Big Data та машинного навчання
Андрій Таганський
СЕО та засновник Nexstep
Заняття будуть проходити щоденно з 27 жовтня по 5 листопада. Презентація курсового проекту та випускний – 11 листопада
Ми розберемо реальні приклади та покажемо, як впливає використання технологій обробки великих масивів даних на розвиток компаній.
Студенти зможуть самостійно встановити софт, необхідний для роботи з кластером, а також дізнаються про реляційні й нереляційні способи збереження даних.
Студенти опанують інструменти Hive, Sqoop, а також дізнаються про формати файлів, основні концепти Map Reduce та імпорт даних в кластер.
Студенти познайомляться з інструментами обробки та агрегації даних Spark та Kafka, навчаться застосовувати RDD-програмування.
Студенти познайомляться з алгоритмами розв’язку задач машинного навчання, а також на практиці застосують алгоритми Spark MLlib.
Студенти ознайомляться з основними поняттями теорії графів, дізнаються про їх основні властивості, а також застосують графи до розв’язку задач.
Практичний іспит охоплюватиме всю практику, що розглядалася в курсі. У рамках курсового проекту студенти розв’язуватимуть реальну бізнес-задачу.
Студенти зможуть самостійно встановити софт, необхідний для роботи з кластером, а також дізнаються про реляційні й нереляційні способи збереження даних.
Студенти познайомляться з інструментами обробки та агрегації даних Spark та Kafka, навчаться застосовувати RDD-програмування.
Студенти ознайомляться з основними поняттями теорії графів, дізнаються про їх основні властивості, а також застосують графи до розв’язку задач.
Студенти курсу діляться своїми очікуваннями від школи. Відкрита лекція від одного із лекторів курсу. Багато цікавого ще попереду.
Бажаєте отримувати актуальну інформацію про події школи та першим дізнатися про новий набір у Big Data School? Підписуйтесь на наші новини!
Засновник Школи Даних в Москві і Студії Даних (компанії, що надає консалтингові послуги в області Big Data).
Раніше – керівник Лабораторії Big Data у VimpelCom («Білайн»), CEO і співзасновник XL Data. Керував службою Business Intelligence і Data Mining в Адідас Росія і функції Business Intelligence в KPN в Нідерландах. Сергій закінчив Московський державний університет ім. М.В. Ломоносова за фахом Прикладна статистика, а також отримав ступінь MBA в Московській школі управління Сколково.
CEO та засновник ML Class.
Раніше – провідний розробник Big Data продуктів в компанії VimpelCom («Білайн»), а також Senior Software Engineer в Askeroid (Sadko Mobile Inc.). Олександр закінчив Московський фізико-технічний інститут за напрямом «Прикладні математика та інформатика», а також Школу Аналізу Даних Яндекса.
Олександра є сертифікованим архітектором та інструктором Big Data, при цьому має сертифікати відразу декількох провідних вендорів, таких як Cloudera і Hortonworks. Має досвід більше десяти зданих проектів зі збору та обробки даних, де вона займала ключові посади у якості архітектора, технологічного лідера і консультанта.
Зараз Олександра концентрується на побудові систем зберігання даних на базі Hadoop і NoSQL, а також систем обробки даних на базі Spark, перенесення великих обсягів даних і трансформації даних між гетерогенними системами (ETL), побудові і підтримці критично важливих Big Data систем. Постійний організатор та інструктор в Київських IT-школах.
Не просто аналітик Big Data найвищого класу, але й архітектор систем зберігання та обробки даних з 15-річним досвідом, з глибоким бекграундом в математиці і алгоритмах. Унікальне поєднання навичок програміста, аналітика та інженера даних дозволяє бачити і будувати системи цілком.
Але це ще не все: Родіон експерт в «залізі» і клаудах, які використовує для зберігання і обробки даних в своїх системах. Має великий набір сертифікатів і брав участь в розробці сховищ даних для найбільших українських і міжнародних компаній, співпрацюючи з великими системними інтеграторами, аутсорсинговими компаніями і такими IT-гігантами, як Oracle і Microsoft.
В останні роки поповнив свій арсенал методами машинного навчання, отримавши тим самим можливість ефективно працювати з повним стеком аналізу даних: від побудови інфраструктури до вилучення цінної для бізнесу інформації.
Визнаний експерт галузі, має 15 років досвіду роботи в сфері обробки даних, останні кілька з яких провів на посаді керівника напряму Big Data і старшого архітектора однієї з найбільших IT-компаній України. Володіє глибокою експертизою в фінансовому, телекомунікаційному доменах, в галузі охорони здоров'я, виконував ключову роль в розробці рішень для таких компаній, як Cisco, Deloitte і BMC. Володіючи рядом сертифікатів від компаній Cloudera і Oracle, Валентину вдалося посісти перше місце у внутрішньому навчанні кращих архітекторів від компанії Cloudera, яке щорічно проводиться в штаб-квартирі компанії в Palo Alto, California. Валентин є частим доповідачем українських і міжнародних конференцій (HICSS, Cisco Live, London Big Data Community), а також засновником найбільшої в Східній Європі спільноти розробників та аналітиків Big Data, що нараховує близько 1500 учасників.
Андрій є визнаним експертом у галузях FinTech, InsTech та продакт менеджменту в Україні. Автор концепції електронного полісу. СЕО та засновник Nexstep, Chief product officer в EWA.UA, product manager в Yola.com, у минулому product manager Zeo Alliance. Має величезний досвід розробки програмних продуктів та запуску успішних стартапів. Спікер на топових міжнародних фінансових форумах, докладник на ІТ-конференціях. Автор власного курсу з продуктового менеджменту та просто закоханий у процес створення клієнт-центричних програмних продуктів.